aboutus

Shenzhen Silu Technology Co., Ltd

Shenzhen Silu Technology Co., Ltd Shenzhen Silu Technology Co., Ltd Shenzhen Silu Technology Co., Ltd Shenzhen Silu Technology Co., Ltd
1 2 3 4
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Na calym swiecie
marki: SILU
Ilość pracowników: 50~100
Coroczne wyprzedaże: 2,000,000.00-6,000,000.00
Rok założenia: 2016
pc Export: 70% - 80%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Shenzhen SILU Technology Co., Ltd jest prywatnym przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w ścianie wideo LED, wyświetlaczu LED i powiązanych produktach wizualizacyjnych. Nasza firma integruje badania i rozwój LED, produkcję i inżynierię, posiada wieloletnie doświadczenie i umiejętności w zakresie badań i rozwoju, produkcji i konserwacji różnych produktów z ekranem LED.

Firma Silu posiada szeroką gamę produktów, począwszy od wyświetlaczy LED o małym rozmiarze piksela, wynajem wewnątrz i na zewnątrz wyświetlaczy LED, wyświetlacze LED na stałe z reklamą zewnętrzną, wyświetlacze LED na obwodzie stadionu, wyświetlacze kurtyn LED przezroczyste, które są szeroko stosowane w reklamie, papierach wartościowych , autostrady, lotniska, szpitale, banki, stadiony, obiekty sportowe, stacje telewizyjne, sterownie, teatry i inne gałęzie przemysłu. Ze względu na kompletny system, stabilną pracę i wysoką jakość, jest bardzo popularny i szeroko stosowany przez klientów i partnerów.

Aby zaspokoić zapotrzebowanie rynku na energooszczędne i ekologiczne produkty LED, stale podnosimy poziom automatyzacji technologii produkcji i sprzętu, wzmacniamy świadomość zarządzania rynkiem i koncepcję usług oraz dążymy do promowania stosowania ultra jasnych Produkty do wizualizacji LED w procesie wytwarzania zielonego źródła światła.

Zobowiązujemy się do dostarczania profesjonalnych produktów i rozwiązań dla każdego użytkownika na całym świecie. Nie tylko zapewniamy naszym klientom i partnerom wysokiej jakości produkty do wizualizacji LED, ale także zapewniamy doskonałą sprzedaż i usługi posprzedażowe oraz wsparcie techniczne.

-02-
Historia

Shenzhen Silu Technology Co, Ltd została założona w 2016 r., Z siedzibą w Shenzhen City i Hongkongu w Chinach.

Silu jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji, dystrybucji i obsłudze cyfrowych wyświetlaczy LED, ścian wideo i produktów do wizualizacji na całym świecie.

Silu zyskał znaczący udział w rynku diod LED o wysokiej podziałce i oferuje wyświetlacze wewnętrzne, zewnętrzne, stałe i kreatywne, a także inne pomocnicze i oświetleniowe rozwiązania dla środowiska miejskiego.

Nasze produkty są szeroko stosowane w różnych zastosowaniach, na przykład w salach telewizyjnych, obiektach sportowych, stadionach, sieciach reklamowych, detalicznych oznakowaniach cyfrowych, pomieszczeniach kontrolnych, wystawach, imprezach na dużą skalę i cyfrowych wydarzeniach kulturalnych.

Relacje z klientem

Gorąca linia: + 86-13717004700
Linia robocza: + 86-755-23243136
E-mail: saga@atsilu.com

2019

 • Technologia COB Wyświetlacz LED i 4 diody LED w 1 wąskich pikselach LED Ściana wideo LED wyświetla dostawę do klientów
 • Miękkie i elastyczne moduły LED 240 mm x 120 mm zaczynają się sprzedawać
 • Silu koncentruje się na badaniach i rozwoju ścian wideo UHD LED o małym rozmiarze piksela

2018

 • Pierwsze badanie satysfakcji klienta w zakresie obsługi posprzedażnej produktów LED wykazało ponad 90% satysfakcji z jakości i obsługi produktów
 • Wyświetlacze LED modułu Silu 1.875mm, 2.0mm 240mm x 240mm są wybierane, akceptowane i rozpoznawane przez klientów
 • Silu otrzymuje nowe zamówienia na ponad 500m² wyświetlaczy LED z Thai Garden, pokrywa asortymentu 3,0 mm, 4,0 mm i 16 mm.
 • Silu`s wynajem i staging produktów LED zaczyna sprzedawać na rynkach
 • Silu zdobywa „jakościowe i niezawodne” wyróżnienia w dziedzinie technologii telewizyjnych, krawędzi wideo, cyfrowego wideo, wideo rządowego oraz wykonawcy dźwięku i wideo

2017

 • Silu stał się firmą z branży LED, która przekroczyła 6 milionów znaków obrotu
 • Firma Silu projektuje i produkuje nowy wyświetlacz LED o przekątnej 2,0 mm pikseli do ogrodu Nongnooch z dużą ścianką wideo 4 k
 • AOC wybiera wyświetlacze Silu LED do zestawów na stadion w Limie w Peru
 • Ogłoszenie na zewnątrz podwójnego backupu LED Silu z nowymi możliwościami dla stałych klientów billboardów cyfrowych

2016

 • Firma technologiczna Silu i założenie zespołu.

-03-
Usługa

Dąż do światowego lidera w dostarczaniu produktów wizualnych LED

Uczynić świat bardziej wizualnym

Niezapomniane i użyteczne wizualizacje centrali, które rozwijają się w środowiskach naszych klientów, zawsze były naszą pasją. Dajemy naszym klientom możliwość zobaczenia: zdjęć, danych, reklamy, filmu, spektaklu, prezentacji, pulpitu nawigacyjnego, gry. W ten sposób technologia wyświetlania tworzy wrażenia.

Projektujemy z myślą o Tobie

W Silu wiemy, że nasi klienci mają marki do budowania, firmy do prowadzenia działalności, tworzenia rozrywki i własnych klientów, aby cieszyć się. Te wysiłki wymagają najwyższej jakości, niezawodności i wydajności wizualnej. Wyświetlanie informacji i zdjęć ma kluczowe znaczenie dla doświadczeń, które pomagamy i wyników biznesowych, które są produkowane.

Doświadczenie i wiedza fachowa po drugie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w technologii LED, technologii wyświetlania na płaskich ekranach, projekcji i przetwarzania, wnosimy głęboką wiedzę technologiczną do dużych wyzwań związanych z wizualizacją. Pomagamy Ci zrozumieć dostępne opcje technologiczne i przedstawić najnowsze i najlepsze oferty.

Na całym świecie i wszędzie

Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale są duże szanse, że już spojrzałeś na wyświetlacz LED Silu. Wierzymy, że Silu znajdziesz na telewizorach, w miejscach publicznych, takich jak lotniska i dworce kolejowe, w biurach korporacyjnych, sklepach detalicznych i na programach telewizyjnych na całym świecie.

Dzięki silnym operacjom globalnym obejmującym Azję, Amerykę Północną i Europę możemy zaspokoić potrzeby globalnych klientów.

Relacje z klientem

Gorąca linia: + 86-13717004700
Linia robocza: + 86-755-23243136
E-mail: saga@atsilu.com

-04-
Nasz zespół

Zostań członkiem Silu Team

Rozejrzyj się wokół siebie, a zauważysz, że jesteśmy na czele rewolucji. Dzięki naszym najnowocześniejszym technologiom i silnej pozycji rynkowej na ekscytujących rynkach, jest to idealny moment, aby stać się częścią tej branży i dołączyć do zespołu Silu, pomagając kształtować sposób, w jaki ludzie myślą i używają technologii wizualizacji teraz i do przyszłość.

Stwórz rzeczy

W tej dynamicznej branży cenimy członków zespołu, którzy angażują się w działania i pracę zespołową. Stawiamy na sukces naszych klientów i zapewniamy im niezrównane rozwiązania, szybkość reakcji i innowacyjność.

Traktujemy naszą pracę poważnie, ale nie bierzemy się zbyt poważnie, aby dobrze się bawić w pracy. Wysoko stawiamy nasze standardy, jesteśmy odpowiedzialni za naszą pracę i zdajemy sobie sprawę, że wszyscy nasi koledzy żyją poza pracą. Nie lubimy dramatu, chyba że jest na dużym ekranie i zachęcamy wszystkich do współpracy. Wygrywamy razem, a nie kosztem siebie nawzajem. Głośno wyrażamy nasze poglądy, aktywnie wspieramy decyzje i dążymy do naszych celów. Robimy to we właściwy sposób - etycznie i uczciwie - z nieustającym dążeniem do poprawy prowadzenia pojazdu. Mamy klientów, którzy zachwycają, rynki, które robią wrażenie, a ciągle zmieniający się krajobraz technologiczny do nawigacji - nie mamy czasu na nic mniejszego niż nasze najlepsze.

Zachęcamy do obejrzenia naszych stron z karierami i poznania naszych możliwości, jak to jest pracować w Silu oraz jak staramy się nagradzać i zatrzymywać utalentowanych ludzi.

Aktualne oferty pracy

Poznaj karierę w Silu lub jego filiach

Do wiadomości: Pan Lee

Tell: + 86-13717004700

Szczegóły kontaktu